Арцизький заклад дошкільної освіти ясла-садок №7 «Вербиченька» Арцизької міської ради

Дата: 15.10.2022 15:29

Адреса: 68400, Одеська область, Болградський район, м. Арциз,  вул. Троїцька, 71
Електронна адреса: verba.n7@ukr.net
Сайт навчального закладу: http://dnzverbuhenka7.odessaedu.net
Тел/факс: +38(04845)3-18-82
Вихованців: 185
Груп: 7
Технічних працівників: 25                                                                                               Директор:  Людмила МІНЧЕВА

У грудні 1978 року було засновано заклад дошкільної освіти №7 «Вербиченька», який прийняв сім вікових груп: 167 дітей дошкільного віку.
З грудня 1978 року по 1985 рік ДНЗ очолювала Потапенко В.В.
З 1985 року по жовтень 1989 року керівникам закладу були Ткаченко Н.Д., Бойченко О.В., Мойсеєва Т.А.
З 1989 року завідуючою ДНЗ працює Мінчева Л.П. За цей час були капітально відремонтовані покрівлі над усіма корпусами дитячого закладу, проведена заміна підлоги всіх приміщень, сантехніки, придбані нові меблі, килими, холодильники, пральні машини. Капітально відремонтовано музичну залу.
Згідно з новою редакцією статуту змінена назва дошкільного навчального закладу на заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №7 «Вербиченька» Арцизької міської ради Одеської області. Затверджено рішенням сесії Арцизької міської ради №958 – VII від 10 травня 2018р.
На сьогоднішній день кількість дітей, які відвідують дитячий заклад складає 185 дітей. У садочку працює 13 педагогічних працівників, з них вищу педагогічну освіту мають 8 осіб.
Вищу кваліфікаційну категорію мають – 5 педагогів, II категорію – 1педагог, спеціаліст – 6 педагогів, звання «вихователь – методист» - 4 педагога.
ЗДО є базовим закладом для проведення міських методичних об’єднань, семінарів, майстер-класів для всіх категорій педагогів дошкільної освіти. Педагоги є постійними учасниками районних і обласних конкурсів, педагогічних аукціонів.
На високому рівні ведеться вся методична робота, зокрема створено всі умови для патріотичного виховання дітей та художньо-естетичного розвитку.