У Дитячо-юнацькій спортивній школі Арцизької міської ради створено умови для тренування вихованців з особливими освітніми потребами, забезпечення  їх безперешкодним доступом до всіх приміщень школи, а саме:

• архітектурна доступність школи;
  • зручні переходи в будівлі закладу;
  • поточний ремонт спортивних зал;
  • спортивні майданчики підтримуються в належному вигляді;

При оздоблені приміщень враховано такі вимоги:

• стіни світлих тонів;
  • меблі – кольору натурального дерева;
  • стелі, віконні рами – білі.

У закладі дотримується повітряно–тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.Вихованцям надаються виховно-педагогічні послуги.