Т.в.о. директора

АДЗЕРІХО

Ніна Георгіївна

Педагогічний стаж роботи понад 40 років

Відмінник освіти України, нагороджена відзнакою «Софія Русова», орденом-відзнакою ім.. Л.П. Манорик

Керівник гуртка «Основи біології»

Основні завдання гуртка

забезпеченняпоглибленоїбіологічноїосвіти;

створенняоптимальних умов для самореалізаціїобдарованихучнів, всебічнийрозвитокїхтворчихздібностей

створенняпередумов для подальшогоуспіш¬ногонавчання у вищихнавчальних закладах;

Гурток розрахований для учнів 9-11 класів

Керівник гуртків

БУРЛАК

Ірина Вікторівна

Стаж роботи керівником гуртків - 21рік

Гуртки "Конструювання та моделювання одягу"

На заняттях гуртка радо зустріне всіх бажаючих учнів (10 - 17 років) та навчить багатьом премудростям цієї непростої справи. Її вихованці навчаються та вже, навіть, працюють за спеціальностями "дизайнер, "модельєр", "кравець", "закрійник, одягаючи в модний одяг себе, свою родину та оточуючих людей.

Керівник гуртків - методист

ЧЕРНЕНКО

Катерина Георгіївна

педагогічний стаж роботи - 39 років. Має педагогічну освіту

В своїй роботі використовує передові інноваційні технології, як умови для виховання моральної культури особистості орієнтованої на загальнолюдські та національні цінності. Іі гуртківці активно беруть участь в різних заходах, виставках, творчих марафонах, отримають високі нагороди.

Педагогічне кредо «Вміння знаходити талановитих дітей – це талант, вміння їх вирощувати – мистецтво».

Керівник гуртків «Квілінг», «Паперопластика», «Виготовлення сувенірів»

Керівник гуртків

ГЕВРЕК

Ірина Олександрівна

Стаж роботи керівником гуртків 29 років. Має вищу психолого-педагогічну освіту.

Бере за основу в гуртковій роботі надання гуртківцям практичних знань, вмінь та навичок які знадобляться у повсякденному житті. Працює спільною співпрацею «батьки-діти» .

Гуртки «М'яка іграшка», «Вишивка стрічками»

керівник гуртка «Бісероплетіння»

ЗАХАРОВА

Марина Петрівна

Педагогічний стаж роботи 34 роки

Під час занять вихованці знайомляться з поняттями та знаннями, які стосуються бісероплетіння як одного з видів декоративно-ужиткового мистецтва, оволодівають уміннями та навичками виготовлення виробів з бісеру в різних техніках. Під час виготовлення виробів з бісеру виховується дбайливе і шанобливе ставлення до народних традицій, формування естетичного смаку, національної свідомості.

керівник гуртків "Юні охоронці природи"

КОНЮШЕНКО

Анна Олександрівна

Педагогічний стаж роботи - 7 років

Мета гуртка сформувати в учнів інтерес до поглиблення вивчення природи рідного краю, до науково-дослідної та експериментальної роботи, розуміння взаємозв'язку природних явищ, які закладають основу відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища.

керівник гуртка

з англійської мови «Happy English»

ЧЕРНИШОВА

Дар’я Миколаївна

Головною метою гуртка є поглиблене вивчення англійської мови, формування стійкого інтересу до предмету через реалізацію ідеї навчального змісту як засобу морального розвитку вихованців. Програма гуртка складається з двох рівнів, початкового та основного. Веселі та творчі заняття - запорука найкращого результату!