Кам’янський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Колосок» Арцизької міської ради

Дата: 11.10.2022 15:39

Адреса: 68441, Одеська область, Болградський район, село Кам’янське, вул. Бориса Топора, 46.
Електронна адреса: dnz_kolosok_46@ukr.net
Сайт навчального закладу: http://kamdnzkolosok.odessaedu.net
Тел/факс: +38(096)3330220
Вихованців: 57
Груп: 3
Директор:  Світлана МАКСИМЕНКО

У 1947 році в селі Кам’янське були засновані 2 господарства: колгосп ім. Кагановича і колгосп ім. Хрущова. Саме в цей час відкривались і перші колгоспні дитячі садочки, які були розташовані у різних пристосованих будинках.
У 1960 році існуючі в селі колгоспи були об’єднані в одне велике господарство колгосп «Росія». В цьому ж році усі садочки також були об’єднані у три великих дитячих садки. Відвідувало заклад 170 дітей.
У 1985 році в центрі села був відкритий новий сучасний двоповерховий типовий дошкільний заклад «Колосок» на 165 місць (7 вікових груп) комунальної власності колгоспу «Росія».
У період з 2000 - 2002 роки у зв’язку із реорганізацією колгоспу садок не працював.
У жовтні 2004 року дошкільний заклад був переведений у комунальну власність Кам’янської сільської ради та поновив свою роботу.
У 2021 році сільські ради ліквідовано, в закладі змінено засновника, відповідно його перейменовано в Кам’янський заклад дошкільної освіти (ясла - садок) «Колосок» Арцизької міської ради.
На даний час в садочку функціонують 3 різновікові групи, які відвідують 57 дітей.

Інформація про укриття

Загальна характеристика об’єкта:  підвальне приміщення, вбудоване в будівлю, загальна площа – 765 кв.м., загальний об’єм 1453,5 куб.м.

Загальний стан об’єкта:  технічний – працездатний, санітарний – задовільний, загальний стан приміщень – чисті, сухі. Кількість входів – 2, входи не захаращено, захищено від атмосферних опадів. Природна вентиляція. У   в наявності бутильована питна вода, ємності для технічної води. Є 2 біотуалети, стан санітарних приладів задовільний. Подача системи опалення проходить по підлвалу. Стан системи електропостачання задовільний. В наявності тривожна кнопка, безпровідний інтернет, відео нагляд.

У 1969 році було збудовано одноповерхове приміщення загальною площею 740 кв. м. по вулиці Шкільна, в якому розмістився дитячий садок.
До 2021 року дошкільний заклад був на балансі Задунаївської сільської ради. Після реорганізації сільських рад дитячий садок перейшов у комунальну власність Арцизької міської ради. У своїй роботі ЗДО керується статутом, затвердженим рішенням Арцизької міської ради №132-VIII від 26.01.2021 року.
Заклад розрахований на 44 місця. Фактично відвідують дитячий садок 24 дитини. Функціонує 1 різновікова група. В приміщенні є спортивно-музична зала. Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем протягом 9 годин. Щоденний графік роботи з 8.15до 17.15годин.
З 1 червня до 31 серпня у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.