Прямобалківський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Вишенька» Арцизької міської ради

Дата: 07.10.2022 15:41

Адреса навчального закладу: 68440, Одеська область, Болградський район., с. Прямобалка.,

Електронна адреса: prymobalka_dnz@ukr.net
Сайт навчального закладу: http://dnzvushenkaprbalka.odessaedu.net
Тел/факс: +38(098)532 04 35
Вихованців: 16
Різновікова старша: 16
Директор:
Алла ПІШТА

Заклад дошкільної освіти «Вишенька» був зданий в експлуатацію 12 червня 1961 року дослідному господарству ім. Кутузова.
Розташований дитячий садок в пристосованому приміщенні - німецькій будівлі, розрахованій на 34 місця.
В 1987 році було добудоване ще одне приміщення і запущене в експлуатацію у зв’язку з відкриттям 1 класу-групи шестирічок.
В 2005 році дошкільний навчальний заклад «Вишенька» був переданий у комунальну власність Прямобалківській сільській раді згідно з рішенням Прямобалківської сільської ради від 21.08.2005 року. Згодом була скорочена група шестирічок.
З 1 вересня 2005 року функціонують 2 різновікові групи.
У 2019 році під час капітального ремонту закладу звалилася несуча стіна й приміщення стало непридатним для навчання. В 2020 році почалося будівництво нового дитячого садка на місці старого за сучасними технологіями. Наразі функціонує 1 різновікова старша група (18 дітей), яка тимчасово розташована в Прямобалківському ліцеї з гімназією і початковою школою, для якої виділено приміщення.