Новоіванівський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради

Дата: 26.01.2023 15:00

Адреса навчального закладу: 68430, Одеська обл., Болградський р-н, с. Нова Іванівка,
Електронна адреса: n-ivanovkash@ukr.net
Сайт навчального закладу: http://novoivanznz.odessaedu.net
Тел/факс: +38(04845) 2-25-64
Тип закладу: загальноосвітня школа
Мова навчання: українська (1-8, 11 класи), російська с переходом на українську мову навчання (9 клас)
Учнів: 105
Учнів 1-х класів: 10
Класів: 10
Кількість 1-х класів: 1
Директор:
Новоіванівська школа була заснована в 1940 році. Першим директором середньої школи був Пиріжок Сергій Григорович, з 1950 по 1956 рр. - Карагяур Володимир Миколайович, під час керівництва якого побудована одноповерхова типова школа, з якої перший випуск 11 класу був у 1963 році.
З 1967 року директором школи працював Ханжи Борис Михайлович. Під час керування Ханжи Б. М. була побудована триповерхова школа на 642 місця, відкриття якої пройшло 1 вересня 1986 року.
З 1998 р. по 2003 р. директором працював Фумжи Георгій Іванович, а з 2003 по 2019 рік Дермен Людмила Михайлівна. З 2019 року школою керує Фумжі Євгенія Миколаївна. У школі створено історико-етнографічний музей-кімната.
Мовою освітнього процесу в закладі є державна мова. Учні мають можливість вивчати мову корінного народу – болгарську. Профіль навчання – українська філологія.
Основна мета школи: створення рівних можливостей для навчання дітей різних національностей, для дітей як обдарованих, так і таких, що потребують корекційно-розвивального навчання, соціально-психологічної допомоги. Педагогічний колектив школи дбає про виховання освіченої, морально і фізично здорової, естетично розвиненої, працелюбної, життєтворчої особистості громадянина України.
Якість навчання забезпечують 18 досвідчених вчителів: 2 вчителів-методистів, 4 старших вчителів, 8 вчителів вищої категорії.
Учні ліцею є призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнських конкурсів «Колосок», «Лелека», «Соняшник», Міжнародного конкурсу «Кенгуру», спортивних змагань різного рівня.
Педагогічний колектив постійно перебуває у творчому пошуку, намагається втілити у життя гасло школи: «Школа радості – для дітей, школа творчості – для вчителів, школа спокою – для батьків».