Виставка робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового напряму Арцизького Центру дитячої та юнацької творчості

Дата: 29.05.2023 09:17

21 травня, напередодні закінчення навчального року в Арцизькій Арт-галереї відбулася виставка робіт вихованців гуртків декоративно-ужиткового напряму. В експозиції виставки були представлені роботи творчих об'єднань :

- «Квілінг», «Паперопластика», «Виготовлення іграшок» (керівник гуртків Черненко Катерини Георгіївни)

- «Художня вишивка», «М'ягка іграшка» (керівник гуртків Геврек Ірина Олександрівна)

- «Моделювання та конструювання одягу» (керівник гуртків Бурлак Ірина Вікторівна)

- «Бісероплетіння» (керівник гуртка Захарова Марина Петрівна)

На відкриття виставки прийшли батьки, вихованці, мешканці міста.

В офіційній частині керівники гуртків емоційно розповідали про досягнення своїх гуртківців, про напрями роботи.

Директор Ніна Георгіївна Адзєріхо відзначила, що гуртківці закладу щороку стають призерами та переможцями обласних та Всеукраїнських етапів різних конкурсів, виставок. Лауреатам обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»2023 були вручені Дипломи Одеського обласного гуманітарного Центру позашкільної освіти та виховання.

Від відділу освіти, молоді та спорту всіх привітала спеціаліст відділу Максимец Інна Вікторівна, яка дала високу оцінку діяльності Центру дитячої та юнацької творчості, керівникам гуртків, роботам вихованців.

Щиро та емоційно виступали батьки, які дякували педагогам за їхню кропітку працю, за ті знання та вміння, які вони дають їх дітям

Протягом усієї офіційної частини у залі була доброзичлива, тепла атмосфера. Тепло додавали ще виступи учнів Арцизької Школи мистецтв.

Виставка проходила два дні, кожен охочий міг ознайомитися з експозицією, залишити свої відгуки. Із задоволенням ії відвідали учні Арцизького ліцею №5, разом зі своїми вчителями.

Колектив вдячний директору Арцизької міської публічної бібліотеки Гуцан Галині Іванівні за надання Арт галереї для проведення заходу, а також директору Школи мистецтва Горобей Олені Степанівні за музичні номери.