Дата: 25.01.2024 11:12

ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З шахів, шашок ОБЛАСНОЇ СПАРТАКІАДИ УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ.

25 січня 2024 року, в селі с. Зоря Саратської ТГ відбулися фінальні змагання з шахів, шашок. У фіналі взяли участь 19 команд територіальних громад ІІ групи Одеської області. Арцизьку ТГ представляли учні:

Команда з шахів:

1. Петров Владислав учень Арцизького ліцею №5 (вчитель фізичної культури – Тетяна ГАЛУШКОВА).

2. Мігов Максим учень Арцизького ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Володимир ФЕДОРОВ).

3. Постолова Анастасія учениця Холмського ліцею ( вчитель фізичної культури Анатолій СТОЯНОВ).

КОМАНДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ – ІV МІСЦЕ.

Команда з шашок:

1. Цимбота Іван учень Прямобалківського ліцею (вчитель фізичної культури Максим ГРОБОВЕНКО)

2. Батурін Владислав учень філії Арцизького ОЗО №1 (вчитель фізичної культури – Георгій БУЧКА)

3. Михайлова Людмила учениця Задунаївського ліцею (вчитель фізичної культури – Дмитро БЯНОВ)

КОМАНДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ –VІІІ МІСЦЕ.

Вітаємо учнів та вчителів з гарним результатом!!!!

‼️Ми разом 🇺🇦 ПЛІЧ-О-ПЛІЧ‼️

💙💛СЛАВА УКРАЇНІ🏆