Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий "Козацький гарт" серед учнів ЗЗСО Арцизької міської ради

Дата: 07.03.2024 16:23

Спартакіада серед учнів закладів загальної середньої освіти Арцизької міської ради триває.

06 березня на базі Виноградівського ОЗО відбулися змагання з ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЗАХОДУ «КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ» СЕРЕД УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ. У змаганнях взяли участь 11 закладів загальної середньої освіти (132 учня).

Результати запеклого змагання:

І місце – Виноградівський ОЗО (вчитель фізичної культури – Олексій ЧЕРКЕС),

ІІ місце – Новоіванівський ліцей (вчитель фізичної культури – Андрій ДЕРМЕН),

ІІІ місце – Главанський ліцей (вчитель фізичної культури Іван МІГОВ),

ІV місце – Деленський ліцей (вчитель фізичної культури – Олександра ТЕЛЬПІС),

V місце - Арцизький ліцей №4 (вчителі фізичної культури – Василь КАЛАК, Іван НЄНОВ).

Переможці нагороджені кубками та грамотами.

Щиро дякуємо вчителям фізичної культури за чудову підготовку учнів.

21 березня учні Виноградівського ОЗО представлятимуть Арцизьку ТГ на зональних змаганнях обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти ІІ групи, які відбудуться в м. Вилкове. Бажаємо успіху та чекаємо на гарні результати!